Co oznacza niepokojąca zmiana w obrębie penisa?

Witam serdecznie. Ostatnio zauważyłem niepokojącą zmianę w obrębie mojego penisa. Wydaje mi się że zauważyłem ją już kiedyś, ale zapomniałem o niej. Mianowicie mam dosyć twardy guzek, małych rozmiarów, w okolicach żołędzia. Znajduje się pod skórą i nie przesuwa się razem z nią. Czy może to być coś groźnego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko o ocenić zmianę bez jej obejrzenia, sugeruję kontrolę u lekarza, najlepiej urologa lub dermatologa.
Pozdrawiam