Co oznacza wysypka na penisie?

Witam, zauważyłem że na penisie pojawiły mi się coś takiego jak gruczoły czy też jakąś wysypka są one koloru raczej białego. Przypominają odrobinę gęsią skórkę czy też wystające cebulki włosów. Co to może być? Jak się tego pozbyć?

Witam, mam nadzieję, że zmian, które wymagają obejrzenia i zbadania przez lekarza (urolog, dermatolog) nie będzie Pan "leczył" przez Internet. Innymi słowy: bez obejrzenia zmian żaden szanujący się lekarz nic Panu nie doradzi. Wskazana konsultacja lekarska – urologa lub dermatologa. Pozdrawiam RH