Czerwone plamy na żołędzi penisa

Czerwone plamy na żołędzi penisa, bez bólu czy pieczenia, bez zmian po tygodniu kuracji clotrimazolem. Co robić?

Witam! Zmiany tego typu powinny być leczone pod kontrolą dermatologa. Samo miejscowe leczenie preparatami dostępnymi bez recepty może być niewystarczające. Najskuteczniejsze w przypadku tego rodzaju zmian są leki dostępne na receptę.

Szanowny Panie, bez obejrzenia zmian żaden szanujący się lekarz nic Panu nie doradzi. Wskazana konsultacja lekarska – urologa lub dermatologa. Pozdrawiam RH