Krostki na penisie u 21-latka
Witam serdecznie, mam 21 lat i niedawno na penisie wyskoczyła mi krosta. Krosta jest widoczna na zdjęciach: http://imageshack.com/i/mr1n35j http://imageshack.com/i/n6vrrdj Krosta jest jakby w skórze, nie głębiej, jest twarda i przy naciskaniu na nią zbyt mocno boli. Zapewne źle zrobiłem próbując ją wycisnąć lecz to nic nie dało, ale wiem że krosty nie dało się wycisnąć do konca, zostało to dziwne twarde "ziarenko", a po kilku dniach wróciła do poprzednich rozmiarów. proszę o jakąś radę

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Szanowny Panie, wygląda na stan zapalny gruczołu łojowego, ale bez obejrzenia zmiany żaden szanujący się lekarz nic Panu nie doradzi. Wskazana konsultacja lekarska – urologa lub dermatologa. Pozdrawiam RH