Co oznacza widoczny guzek pod skórą na piszczelu?

Witam,mam wyczywalnego i widocznego guzka pod skórą na piszczelu prawej nogi,samo dotknięcie guzka nie boli,ale od kilku dni mam lekkie bóle i pieczenie piszczela,sam guzek jest bardzo malutki. Co to może być ? :(

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc sie wypowiedziec konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.