Problem z podeszwą w prawej stopie

Witam. Od kilku dni mam pewien problem z podeszwą w prawej stopie. Mianowicie, zacząłem odczuwać dyskomfort przy chodzeniu, który polega na odczuciu ciągłego zalegania czegoś w bucie lub pod skarpetką (np. małej wełnianej kulki). Do tego dochodzi lekkie pieczenie, czasami ból, jakby coś wbijało mi się stopę, a czasami czuję dziwne promieniowanie pod stopą tak, jakby to nie była kulka, tylko robaczek, który nagle przebiegł mi w skarpetce od środka stopy w kierunku palców. Jakaś diagnoza?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badadnie lekarskie aby moc sie wypowiedziec., proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.