Guzek na piszczelu u 20-letniej osoby

Witam, od dziecka gram w piłkę, mam teraz 20 lat, od czasów gimnazjum czyli tak chyba 15lat. Pojawiła mi się kulka na prawym piszczelu, nie boli dlatego nic z tym nie robilem ale zrobiła się wieksza i jednak średnio to wygląda. Mogę to przesunąć po piszczelu w każdą strone lekko, jest miekkie. Z drugiej strony nogi zaś wyrastają mi takie górki po bieganiu to już jednak delikatnie boli, czuje naciąganie skóry tak jakby. Nie wiem czy da rade tu jakoś załącznik wysłać, ale myśle, że w miare wytłuma

Szanowany Panie, z opisu wynika,że powinien Pan poddać się konsultacji ortopedy. Najpewniej opisana zmiana ( włókniak? tłuszczak? zwapniały krwiak? itd ) wymaga usunięcia i badania histo-patologicznego. Pozdrawiam i życzę szybkiego wyjaśnienia wątpliwości