Co oznaczają pęcherzyki na skórze wypełnione płynem?

Witam, od kilku dni borykam się z problemem skóry. Dokładnie nie wiem co to może być lecz objawia się to w sposób pęcherzyków wypełnionych wodą które pękają i następnie się paprają aż do momentu kiedy nie zrobi się strup. Dodam że bardzo do boli i schorzenie przeniosło się już na całą skórę (jest miejscowe). Na początku wystąpiło duże siedlisko bąbli w miejsc intymnym następnie pod jedną pachą i potem po jednym na kolanach a teraz tworzy się na brzuchu. Proszę o pomoc jak najszybciej! :(

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc sie wypowiedziec konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego jak najszybciej lub do dermatologa

Proszę udać się do dermatologa lub lekarza poz, po obejrzeniu i zbadaniu zmian lekarz zastosuje odpowiednei leczenie. Niestety nie widząc zmian nie ma jak postawić prawidłowej diagnozy, a tym bardziej przepisać odpowiedniego leczenia:)