Powiększony lewy jajnik i torbiel krwotoczna

Chciałam zapytać o coś.Otóż byłam u ginekologa okazało sie że mam powiekszony lewy jajnik roz. 53x55 mm z torbielka krwotoczna o roz. 21mm.Pani ginekolog przepisała mi krążki nuvaring,zeby wyleczyć jajnik.mialam zaczac stosować pierwszego dnia miesiączki, tak tez zrobiłam.problem w tym że jak tylko włożyłam krążek to hm.. Zatrzymał mi się okres. Juz trzeci dzień i nic nie ma. Chciałam zapytać czy to normalne? Oraz czy z tym jajnikiem będzie coś trzeba robić jeśli krazki Nie pomogą?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć lub usunąć krążek, być moze krążek blokuje ujście kanału szyjki macicy