Co oznacza torbiel krwotoczna na jajniku?

Witam. W piątek miałam usg i znaleziono mi torbiel krwotoczna na prawym jajniku lekarz podejrzewa też endometrioza. Mam okropne bóle brzucha praktycznie codziennie. Boli mnie każdy stosunek nawet oddawanie stolca. Do tego mam też nie wielki polip w ujściu szyjki. Lekarz skierował mnie na laparaskopie. Jak to wszystko wygląda? Dodam że miałam dwa cc

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani w wyznaczonym terminie udać się do szpitala w celu wykonania zabiegu.