Czerwony rumień na nodze po ugryzieniu nieznanego owada

Witam, jakieś 2 tygodnie temu coś ugryzło mnie w nogę i miałam takiego twardego swędzącego bąbla, którego w konsekwencji rozdrapałam. Od dwóch dni mam na nodze tego rozdrapanego bąbla, później jasny fragment skóry i następnie czerwony rumień. Czy to mógł mnie ugryźć kleszcz?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie,