Plama na łydce przypominająca rumień

Witam! Od półtorej roku mam dziwna plamę lub rumień na łydce, zaczęło się małej plamki a potem się rozrastało i dalej się rozrasta. Ma różowe, nieregularne brzegi a w środku tej plamy jakby normalny kolor skóry. Nie swędzi , nie pieczę. Zaczęłam się trochę martwić, bo myślałam że to samo przejdzie a to coraz większe. Co to może być ? I co robić dalej ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszkoniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.