Co może znaczyć czerwona plama na łydce?

Dzień dobry. Od dwóch tygodni na łydce czerwoną twarda plamę, boli przy dotyku oraz zaczyna boleć czasami przy chodzeniu. Na początku myślałam że może coś mnie ugryzło więc zaczęłam smarować fenistilrmale nie pomagało więc zaczęłam smarować altecetem ale również bez żadnej poprawy.

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł zobaczyć i ocenić stan Pani plamy na łydce, a następnie wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz