Co może znaczyć wysypka i ćmiący ból głowy?

Witam. Od około 5-7 dni mam wysypkę na klatce piersiowej. Są to czerwone, gródkowate plamy, okrągłe lub podłużne. Z biegiem czasu zamiast znikać, plamy zaczęły rozchodzić się na ramiona, szyję i kark. Od dwóch dni odczuwam ćmiący ból głowy. Co to może być ?

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa lub lekarza rodzinnego, aby mógł zobaczyć Pani zmiany na ciele i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz