Co mogą znaczyć czerwone plamy na nogach o różnych kształtach?

Witam od jakiegoś czasu wyszły mi czerwone plamy na nogach o różnych kształtach mają czerwoną obręcz a po goracej kapieli sa jeszcze bardziej zaognione i wychodza nowe pomocy

Dzień dobry Panu,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł zobaczyć i zbadać Pana zmiany na nogach. Jeśli będzie taka potrzeba lekarz zleci wykonanie dodatkowych badań i wdroży odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz