Co znaczą takie plamy na nodze?

Witam. Od jakiegoś czasu na nodze widnieja dwie fioletowe plamy jedna większą druga mniejsza wokół mniejszej są może że trzy czerwone kropki, ale nie ma dyskomfortu natomiast wkoło większej plamy jest czerwony rumień który swędzi i boli przy dotyku. Ogólnie dość spory. Nie zauważyłam aby coś mnie ugryzło, byc może podczas snu. Nie chce sie sugerować internetowymi wpisami i diagnozami. Jestem poza granicami Polski i na razie nie mam jak pójść do lekarza. Liczę na pomoc. https://zapodaj.net/e56d61658120e.jpg.html

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl