Co mogą znaczyć takie dziwne plamy na nodze?

witam, od jakiegoś czasu pojawiają mi się na nodze dziwne okrągłe zaczerwienione plamy, najpierw była to jedna plama potem zaczęło się to rozprzestrzeniac, nie swędzi nie boli, po jakimś czasie po przejechaniu palcem wyczuwam ubytek w tym miejscu. co to może być, proszę o radę.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl