Co oznaczają te plamy na nogach?

Dzień dobry W zeszłym tygodniu pojawiła mi się na dwóch nogach duża czerwona plama w górnej części uda nadchodząca na pośladek. Plama ma wyraźny kolisty kształt, u dołu zaczela zmieniać barwę na brązową, zaczęły się z niej sypać małe kawałki skóry. Nie jest ona bolesna, ani nie swędzi . Proszę o podpowiedź co to może być i jak to wyleczyć.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl