Co mogą znaczyć jasnobrązowe plamki na nogach?

Dzien dobry. Pojawily mi sie jasnobrazowe plamki na nogach. Prawie każda jest okrągła i jak je podrapie to tak jakby schodzi z nich sucha skóra. One ani nie swędzą ani mi w niczym nie przeszkadzają. Nie wystają ponad skore/są płaskie. Wydaje mi się ze ich przybywa. Na chwila obecna jest ich około 10. Z góry dziękuje za odpowiedz

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl