Co mogą znaczyć te plamki na klatce piersiowej?

Dzień dobry. Od kilku dni pojawiły mi się kilka plamek na klatce piersiowej i brzuchu. Dodam, że one nie swędzą nie bolą i nie pieką po prostu tak sobie są chciałbym się tylko mniej więcej dowiedzieć co to może być. Dodam tutaj 3 zdjęcia jak to wygląda. https://imgur.com/a/0uIz9qQ

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl