Co mogą znaczyć białe plamki na ramionach i plecach?

Witam od jakiegoś czasu na moich ramionach i plecach pojawiają się białe plamki są niewielkie ale jest ich bardzo dużo po jakimś czasie znikają i pojawiaja się znowu dodam ze raz w tygodniu chodzę na solarium plamki nie chcą się opalać po prostu po pewnym czasie giną

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl