Co mogą znaczyć takie nagłe plamki na skórze?

Dzień dobry od jakiegoś czasu zauważyłam,że na mojej skórze pojawiają się nagle i niespodzianie plamki, są to niewyczuwalne plamki zawsze na brzuchu i górnych częściach nóg, niewielkie plamki koloru czerwonego lub jasne z taka lekka otoczka wyglądają jak blizny,tak szybko jak się pojawiają znikają. Co to może być? Nie wiem jakie ewentualnie badania powinnam zrobić. Pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl