Dlaczego mam czerwone plamki na skórze?

Witam, od grudnia pojawił się u mnie problem z skórą, mianowicie gdy wyszłam na dwór, na twarzy, szyi i klatce piersiowej pojawiały mi się czerwone plamki jedna obok drugiej, takie wewnątrz i tak na calutkiej twarzy, szyi i klatce, a teraz jak jest cieplutko to po wysiłku fizycznym, znowu robię się cała w plamkach czerwonych, nie równomiernie , twarz, szyja, klatka, nieestetycznie to bardzo wygląda, jakby skóra doznawała jakiegoś szoku i tak za każdym razem, wcześniej nigdy nie miałam czegoś takiego, a od roku się z tym mecze , co mam robić?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl