Co mogą znaczyć te plamki w okolicach oczu i na czole?

Dzień dobry, od pewnego czasu w okolicach oczu i na czole pojawiły mi się czerwone plamki (od jakiegoś 1-2 miesięcy). Plamki delikatnie swędzą, nie znikają. Plamki delikatnie swędzą. Skóra na twarzy jest sucha. Również na dolnej powiece od czasu do czasu pojawiają się czerwone plamki, po jednym dniu znikają i za jakiś tydzień-dwa ponownie się pojawiają. Nie zmieniałem sposobu mojego odżywania. Tryb życia prowadzę w głównej mierze siedzący (praca w biurze). Buduje dom więc trochę stresujących sytuacji w życiu mam. Nie konsultowałem się jeszcze z dermatologiem, zamierzam się do niego w najbliższym czasie udać, jednak do tego czasu chciałbym mieć obraz tego, co to może być.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl