Brak okresu i torbiel jajnika

Witam! Mam takie pytanie. W listopadzie nie dostałam okresu, po pojsciu do swojej lekarki zrobiła mi usg. Na usg wyszło ze mam torbiel jajnika 3cm. Lekarka przepisala mi luteina na wywołanie okresu po czym jak juz go dostałam 26 grudnia, kazała brać mi jeszcze luteina od 15 dnia cyklu do 24. Wspolzylismy z chłopakiem nie jednokrotnie, kończąc w środku. 23.01 powinnam mieć okres. 25.01 rano dostałam lekkiego plamienia. Przed południem się ono skończyło. Czy to może być ciąża?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno na podstawie jedynego objawu potwierdzić ciążę, proponuję za ok 6 dni wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam