Brak okresu od 2. lat a wywoływanie go luteiną i CLO

witam niemam okresu od okolo 2 lat wywoluje luteina. lmam brac od5-9dc CLO na monitoringu w 13dc niebyl widoczny pecherzyk następny monitoring byl 16dc i lekarz po usg stwierdził ze moje endo ma okolo 6mm tylko i najwiekszy pecherzyk nawet niema 8mm...uznał ze moja macica i jajniki wygladaja jakby dopiero co skonczyl sie okres..a to byl moj 16dc. uznal ze niema co tracic czasu i 16dc wziac 2XCLO i 17dc to samo i na usg..czy jest wogole taka mozliwosc ze lekarz uznal ze to od poczatku cykl...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego oraz udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie.