Seks bez zabezpieczenia, opóźnienie miesiączki a mdłości i senność

Witam. Z powodu obfitych miesiaczek i nieregularnych cykli -do 7 tyg mialam robione badania hormonalne gdzie poziom estradiolu i progesteronu byl na granicy normy USG nie wykazało patologii jednak endo bylo troszke za cienkie (9dc - 5mm) Od rok uprawiam seks bez zebazpieczenia do tej pory sie nie udało jednak ostatnio moje objawy wskazuja na to ze jestem w ciazy -mdlosci, ciagly apetyt, sennosc, zmeczenie, tkliwosc piersi a okres spoznia mi sie juz 24 dni i wcale sie nie zapowiada. Czy to ciaza?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak możliwa jest ciąża. Proszę wykonać test ciążowy, a następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.