Urodzenie dziecka a opóźnienie miesiączki

Witam 4 miesiące temu urodziłam córeczke po ciazy podawano mi koncentrat z krwią i dostałam anemie biore proszki na Anemie Tardyferon czy cos takiego i cały czas jestem senna i zmeczona mam czeste bole z lewej strony brzucha i spoznia mi sie miesiaczka juz 8 dzien . Przy córce sie wysypiam wiec to zmeczenie czym moze byc spowodowane bo wyniki z Anemi mam juz o wiele lepsze

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. A kiedy była ostatnia morfologia? Proponuje udać się do lekarza rodzinnego lub prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.