Czy tabletki antykoncepcyjne mogą mieć wpływ na wynik testu ciążowego?

WItam.Czy tabletki antykoncpcyjne moga miec wplyw na wynik testu? otoz krawienie z odstawienia mialam ale inne niz poprzednie,mam objawy ciazy: mdlosci o kazdej porze dnia,apetyt na wszystko po czym zwymiotowanie,wieksza reakcja na brzydkie zapachy,czesty mocz oraz przed "okresem" infekcja pochwy pieczenie i swiad,zmeczenie i sennosc,,,czy moze sie okazac ze 4 testy sa negatywne a jestem w ciazy?czy przyczyn moge szukac gdzie "indziej"??

Aleksander Ropielewski

Jest mało prawdopodobne aby zgodny wynik 4 prawidłowo przeprowadzonych testów ciążowych był błędny. Sugeruję poszukać przyczyn gdzie indziej i skonsultować się z lekarzem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski