Brak okresu po odstawieniu leków na depresję

Czy odstawienie lekow na depresję (velaxin) moze miec wplyw na zatrzymanie miesiaczki ? Robilam beta-HCG z krwi i wynik ujemny wiec w ciazy nie jestem. Jedyna zmiana jaka nastapila u mnie to odstawienie (oczywiscie po konsultacji z psychiatra) lekow przeciwdepresyjnych. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Stosowanie leku może wpłyną na zaburzenia miesiączkowanie, ale nie sądzę by jego odatwienie miało takie działanie... Proszę uda się do ginekologa.