Brak okresu po przyjęciu antykoncepcji postkoitalnej

witam.Biore tablekti od kilku lat nigdy mnie nie zawiodły.16 pazdziernika wspolzylam i zakonczylo sie we mnie niestety normalnie mialam okres mimo ze wzielam tabletke po stosunku. Za 2 tyg taka sama sytuacja i rowniez wzielam tabletke po sotsunku ale nie dostalam normalnie okresu jakies plamienia zrobilam 2 testy ciazowe od wspolzycia minelo ponad miesiac to mysle ze juz by bylo wykrywalne ale okresy dalej nie ma jzu 2 tyg.czy jest mozliwosc ciazy czy to poprostu zaburzenia prosze o odpowiedz.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Prawdopodobnie są to zaburzenia hormonalne. W związku z tak długim czasem bez krwawienia miesięcznego, zgodnie ze wskazaniem producenta, zalecana jest wizyta kontrolna u lekarza ginekologa.