Odstawienie dziecka od piersi a możliwość ciąży

Witam. Jestem mama juz 9miesiecznej dziewczynki. po 6 miesiacach karmienia piersia wstawilam mm na noc. wtedy tez dostalam pierwsza misiaczke (po ciazy). coreczke karmilam piersia jeszcze przez 7 miesiac przez dzien, w nocy mm. okres mialam 2 razy. teraz przez 8 miesiac odstawilam corke calkiem od piersi, to znaczy poprostu jej nie chciala. moj problem polega na tym ze nie mam miesiaczki. testy ciazowe pokazuja wynik negatywny(juz o wszystkim mysle). czy to normalne przy calkowimym odstawieniu?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.