Spóźnianie się miesiączki po zakończeniu karmienia

Witam Niecale 7 miesiecy temu urodzilam corke miesiaczke dostalam juz po miesiacu mimo karmienia piersia, bylo tak jak przed ciaza okres w miare regularny trwajacy 3-4 dni. Problem rozpoczal sie kiedy po 5 miesiacach skonczylam karmic piersia pierwszy okres po tym trwal az 8 dni a drugi spoznia sie juz 8 dni, zrobilam 3 testy ciazowe kazdy wyszedl negatywny. Czy zakonczenie karmienia piersia moze miec jakis wplyw na spozniajacy sie okres ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac sie do lekarza ginekologa