Dwutygodniowa miesiączka po zakończeniu karmienia piersią

Witam urodzilam corke w maju tego roku karmilam ja okolo2miesiecy teraz dostalam miesiaczke i trwa juz 2tyg. Czy to normalne i jak dlugo moze jeszcze leciec? dodam ze przed urodzeniem trwala5dni 2pierwsze dni to mialam bolesne. Powinnam sie martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. proponuję udac się do lekarza ginekologa.