Brak okresu przy stosowaniu Lactovaginal

W grudniu odczułam lekki dyskomfort w okolicach pochwy.Zastosowałam Vagical,Lactovaginal i dostałam okresu. Po nim profilaktycznie Lactovaginal i było ok. Kolejny okres był regularnie, ale tuż przed znowu odczułam dyskomfort. Postanowiłam po nim znów użyć lacto. i iść do lekarza. Nie zdążyłam. Po 5 dniach od zakończenia poprzedniego okresu, dostałam kolejny. Był on dłuższy ok 8 dni, ale słabszy. Po 3 dniach znów pojawiła się krew. Ginekologa mam dopiero za parę dni. Co to może być? B.się martwię

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią krwawienie śródcykliczne może mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik infekcji, nadżerki, zaburzeń hormonalnych, endometriozy, mięśniaków i wielu innych patologii układu rodnego. Proszę cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty ginekologa a przyczyna krwawień bez wątpienia się wyjaśni.