Przyczyna krwawienia po miesiączce

witam,, potrzebuję pomocy,bardzo się niepokoję.. Otóż 3,10 dostałam okres a powinnam 28,09 trawła 3 dni. 11,10 dostałam krwawienia które się nasiliło i trwa do dziś... Co to może być??? proszę o szybką odpowiedz...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią krwawienie śródcykliczne wymaga konsultacji ginekologicznej. Wśród potencjalnych przyczyn znajdują się natomiast schorzenia narządu rodnego (endometrioza, mięśniaki, torbiele) czy też choroby ogólnoustrojowe (zaburzenia hormonalne, zaburzenia krzepnięcia). W celu określenia konkretnej przyczyny proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci badania dodatkowe.