Brak owulacji a wynik badania progesteronu

Witam , własnie otrzymałam wynik badania progesteronu i nie za bardzo wiem co oznacza , staram sie o dziecko juz od ponad roku moim problemem jest brak owulacji proszę o opisanie wyników : Progesteron w 20 dniu cyklu było wykonane badanie i wynik to 24,42ng/ml f.pecherzykowa 0,2-1,5 f.owulacyjna 0,8-3,0 f.luteinowa 1,7-27 . Proszę o odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Witam.
20 dzień cyklu to faza lutealna cyklu, dlatego wynik jest w normie.
Pozdrawiam