Wyniki progesteronu po owulacji a możliwość ciaży

Witam, dzisiaj odebrałam wynik progesteronu prolaktyny. Badanie było robione w 5 dniu po owulacji. Owulacja była monitorowana więc mam pewność co do rosnących pęcherzyków jak i ich pęknięcia. Cykl był wspierany Clo. Oto jakie otrzymałam wyniki; Progesteron (s) 27,58 ng/ml (faza folikularna 0,2 - 1,5 faza owulacyjna 0,8 - 3,0 faza lutealna 1,7 - 27,0 postmenopauza 0,1 - 0, PRL (Prolaktyna) 403 uU/ml 127 - 637 Z czego może wynikać ten podwyższony progesteron??? Czy mogę być w ciąży?

Witam. Takie wyniki mogą świadczyć o ciąży lub wiązać się z tym, że cykl był wspomagany clo.