Brak progresji zmian w obrazach mri głowy
Czy 8 miesięczny brak progresji zmian w obrazach mri głowy,określonych przez radiologa jako naczyniopochodne(leukoarajoza) przy prawidłowych badaniach PMR i neurologicznych i braku objawów typu zaburzenia równowagi i podobne wyklucza SM i inne choroby neurologiczne? Dodam,ze wyniki analizowało 6 neurologów z miejscowego szpitala wojewódzkiego,wg których to nie SM wspomagając sie dodatkowo systemem firmy GE do analizy obrazów mri,ktory nie pokazał żadnych alarmów. Czy to wszystko wyklucza SM?

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Wyniki rezonansu powinny być rozpatrywane wspólnie z Pana objawami oraz przebiegiem choroby, jednak w opisanej przez Pana sytuacji można wykluczyć SM z dużym prawdopodobieństwem.