Brak śluzu płodnego w 14. dniu cyklu

Od około miesiąca biorę cyclodynon, który zapisał mi ginekolog. Mialam bowiem krótką i skąpą miesiaczke, a moje cykle nie są regularne. Ostatnio, zaraz po dniach plodnych nastąpił okres, trwał 6 dni, był nie za intensywny ale też nie delikatny, taki w sam raz. Krew jednak była zmieszana z dużą ilością rozciagliwego śluzu. Teraz jestem w 14 dniu cyklu i nie mam śluzu płodnego. W ogóle sie on nie ciągnie ani nie jest przejrzysty. Co mi jest? Czym to może być spowodowane. Czy to przez te leki?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, tak stosowane leczenie powoduje taki stan. Pozdrawiam