Brak widocznego pęcherzyka w USG w 7 tygodniu ciąży

Witam,jestem w 7 tyg.ciąży,miałam dziś robione usg i nie było widać pęcherzyka tylko czarną plamkę o wym 4 mm.Co to może oznaczać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej stwierdzić czym jest czarna plamka uwidoczniona w USG. Oczywiście może być to jednak wczesna ciąża, przy czym jeśli jest już Pani w 7 tygodniu to obraz USG powinien być nieco inny. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego , który bez wątpienia polecił powtórzenie badania za kilka dni.