Brak pęcherzyka widocznego na usg

Mam pytanie. zrobiłam test Bhcg tydzień temu i wyszedł 43 po prawie tygodniu powtórzyłam bete i wyszła 60. Dlaczego więc na usg nie widać żadnego pęcherzyka? :(

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na USG jest jeszcze za wcześnie. Badanie najlepiej wykonać nie wcześniej niż w 5-6 tygodniu ciąży, kiedy widoczna jest już akcja serca w badaniu ultrasonograficznym.