Co oznacza wynik bHCG 87,77 i brak ciąży w USG?

Witam ostatni raz miałam miesiączkę 30.03.2018.cykl 30.robilam dwa testy pozytywne. Również test z betę hcg 87.77.bylam dziś u gin ale na usg nie widać pęcherzyka. Czy mam się martwić. Pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pęcherzyk ciążowy jest widoczny w usg dopiero gdy bhcg jest na poziomie 1000 jednostek. Zazwyczaj to oznacza ok. 5 tydzień ciąży. Powinna Pani za kilka tygodni powtórzyć usg.