Czy mimo tych wyników i testów mogę nie być w ciąży?

Witam serdecznie.Mam prośbę o rozwianie moich wątpliwości. Okres mi się spóźnia.Zrobilam 3 testy w tym jeden na czczo.Wszystkie wyszły pozytywne ale delikatne kreski.Zrobilam również test z krwi na hcg wynik 719'52.dzis natomiast ginekolog nie zauważył pęcherzyka. Czy mimo tych wyników i testów mogę nie być w ciąży? Strasznie się martwię..

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Być może było za wcześnie aby uwidocznić pęcherzyk ciążowy. Zazwyczaj jest on widoczny, gdy bhcg wynosi ok. 1000 U/l, co odpowiada ok. 5 tygodniowi ciąży. Dodam, że mam na myśli usg przez pochwę.