Czy ja faktycznie mogę być w ciąży?

Witam!
Od jakiegoś czasy nurtuje mnie jedna niewiadoma. Od około dwóch lat staramy się z mężem o dziecko. Zrobiliśmy badanie jego nasienia i nie wyszły one zbyt dobrze, lekarz stwierdził, że musimy bardzo się starać albo zabieg inseminacji.
Około 20 grudnia byłam w 43 dniu cyklu (zwykle mam 32) zrobiłam 2 testy ciążowe, dzień po dniu i wyszły pozytywne, po tygodniu test beta HCG i wynik 1688. Czy ja faktycznie mogę być w ciąży? Bardzo chciałabym, ale mam obawy, że to jakaś pomyłka, przez poprzednie badania męża...
Proszę o rozwianie wątpliwości.
Pozdrawiam

Witam serdecznie,

zarówna wynik testów ciążowych oraz wynik badania HCG wskazują na ciążę. Prawdopodobnie jest to 3-4 tydzień ciąży. Dlatego powinna Pani jak najszybciej udać się na wizytę do ginekologa, aby to potwierdzić.

Pozdrawiam