Brak okresu i negatywny wynik testu ciążowego a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam , ostatnią miesiączkę miałam 4 maja . Mam cykle od 24 do 27 dni . Dziś jest 29 dzień cyklu i okresu brak , zrobiłam 2 testy ciążowe 3 dni temu i jest blada kreseczka , wczoraj poszłam do ginekologa przed wizytą powtórzyłam test i nadal pozytywny kreska już bardziej widoczna ale na usg nic nie widać nawet pęcherzyka ciążowego nie ma i mam przyjść za 2 tyg , dziś znowu zrobiłam test i jest blada kreska a miesiączki nadal brak , czy to możliwe że jest ciąża i pęcherzyk się jeszcze pojawi ? czy raczej nie ma ciąży ? według obliczeń to 4 tyg

Trzeba niestety dla pewności poczekać właśnie 2 tygodnie. Wynik obecnie czy to testu standardowego ciążowego z moczu czy to badania ginekologicznego z USG nie będzie jednoznaczny. Większą pewność co do obecności ciąży lub jej braku da badanie poziomu beta-HCG z krwi.