Brak okresu a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę mimo negatywnych testów ciążowych

Witam serdecznie, mam takie pytanie czy jest możliwe że jednak jestem w ciąży. Ostatni okres miałam 22 kwietnia 2018 r. Dalej nie mam okresu w dni 01.06.2018 byłam u ginekologa zrobil mi usg Lecz nic. Nie zauważył jedynie endometrium miało 14mm od 27 maja zrobiłam 5 testów na każdym wyszła 2 kreska lecz nie intensywna jak ta druga. Dziś 2 czerwca zrobiłam rano test także wyszła 2 kreska. Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeżeli wyniki testów ciążowych są niejednoznaczne, to warto wykonać oznaczenie bhcg z krwi. Jeżeli ciąża się nie potwierdzi, to i tak wizyta u ginekologa będzie konieczna w celu znalezienia przyczyny Pani dolegliwości.