Bladoróżowa druga kreska w teście ciążowym a ciąża

Witam, nie wytrzymałam i zrobiłam test dziś czyli 3 dni przed miesiączką i wyszła bardzo baldziutka, różowa kreseczka, a druga intensywna rózowa. Czy to błąd testu czy wynik pozytywny? Jak myślicie? Mam nabrzmiale piersi, super są taki, ach, i uczucie, że coś mi stanęło w gardle, a reszta tak jak na okres, hmmm.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Najprawdopodobniej test, który pani zrobiła nie jest diagnostyczny i nie odpowie na pytanie "czy jest Pani w ciąży?". Pierwsza różowa kreska to jakby tester - druga kreska powinna wyglądać tak samo, aby można było potwierdzić ciążę. Proponuję ponowne zrobienie testu ciążowego dopiero wtedy, gdy zacznie się Pani spóźniać okres.