Negatywne wyniki testów ciążowych i rak okresu od 2 miesięcy

Wiarygodność testu płytkowego. Współżyłam 27 i 28 czerwca. Ostatni okres miałam 27 maja. Jestem po kuracji luteiną (3dni po) Dzis tj. 30 lipca zrobiłam 2 testy ciążowe z rannego moczu, oba wyszły negatywnie. Z uwagi na stres przy robieniu ich(trzęsące się rece) nie jestem pewna czy wkropliłam odpowiednią ilość moczu. Czy w takiej sytuacji jest możliwe żeby wyniki negatywne były fałszywe, skoro na ulotce pisze : błędny wynik=brak kresek lub kreska tylko w obszarze T (mi wyszła tylko w C w obu) ?

Proszę się uspokoić. Wyglada na to że testy nie potwierdzają ciąży. Spokojna? To jutro na spokojnie powtórzyć test, albo pójść do laboratorium i fundnąć sobie badanie moczu na okoliczność ciąży. Przynajmniej wyeliminujemy problem drżących rąk :)