Pozytywny pierwszy test ciążowy a prawdopodobieństwo ciąży

2tyg po krwawieniu zrobiłam test ciążowy o czułosci 10ml wyszła bardzo balada 2 kreska poszłam do ginekologa tego samego dnia stwierdził że ciąży nie ma . Test powtórzyłam nastepnego dnia z porannego moczu tej samej firmy o tej samej czułosci wyszedł negartywny. Po 5 i 7 ( od pozytywnego testu) dniach rano zrobiłam test o czułosci 25ml, wyszedl negatwyny, nastepny zrobiłam po 10dniach tez z porannego moczu tez wyszedł negatywny.Czy oznacza to że pierwszy test sie pomylił i nie jestem w ciąży?

Witam, testy ciążowe obarczone są ryzykiem błędu - mogą dać wynik zarówno fałszywie dodatni, jak i fałszywie ujemny. W Pani przypadku duża liczba testów dała wynik ujemny, dodatkowo ciąży nie potwierdził lekarz. Następnym razem, zamiast wykonywać testy domowe może się Pani udać na badanie krwi (badanie bHCG), które jest obarczone mniejszym ryzykiem błędu i wykrywa ciąże na bardzo wczesnym etapie. Pozdrawiam!